• مبلمان اداری
  • مبلمان اداری
  • مبلمان اداری
  • مبلمان اداری
  • مبلمان اداری

بهترین شرکت مبلمان اداری

برای خرید میز و صندلی مبلمان اداری تنوع زیادی وجود دارد شرکت های زیادی مبلمان اداری تولید میکنند اما بعضی از آنها برای تنو ع زیادی برای محصولات ندارند ولی محصولات شرکت مبلمان اداری گراهون دارای تنوع زیادی می باشد .

بهترین مبلمان اداری

یکی از وسایلی که امروزه استفاده زیادی از آن می شود مبلمان اداری است از مبلمان اداری برای کارمندان شرکت ها و مراکز اداری، سالن انتظار ادارات جهت مراجعه افراد به مراکز اداری و… مورد استفاده هستند.
در سازمان ها و ادارات از میز، صندلی، پارتیشن و… مدام استفاده می کنند چند نمونه از خصوصیات بهترین مبلمان اداری ظاهر زیبای مبلمان، کیفیت محصول، گارانتی محصول است.

اهمیت انتخاب بهترین مبلمان اداری

اگر به دنبال این هستید شرکت یا دفتر خود را به مبلمان اداری مجهز کنید به محیط و فضای کاری خود توجه کنید مبلمانی را خریداری کنید که متناسب با طراحی دفتر شما باشد. نوع مبلمان، رنگ بندی مبلمان، طراحی مبلمان همه بستگی به نوع فعالیت شما دارند که کار شما چی هست تا بتوان اجزاء مورد نظر را براساس آن سفارش داد.

تفاوت قیمت مبلمان های اداری

می دانید چرا قیمت مبلمان های اداری با یکدیگر متفاوت است؟ عوامل بسیاری باعث تغییر قیمت مبلمان ها می شود هر تولیدکننده ای با توجه به وسایلی که در تولید استفاده می کند هزینه مبلمان را تعیین می کنند عواملی که باعث تغییر قیمت می شوند عبارتند از:

جنس موادی که در مبلمان به کار رفته است.
تزئینات که روی مبلمان اداری انجام می شود.
مدت گارانتی که مبلمان ها دارند.
سبکی که طراحان مبلمان ارائه می دهند.
جنس پارچه ای که در مبلمان به کار گرفته می شود.
چوبی که در مبلمان اداری استفاده میشود
همه این موارد در تعیین قیمت بهترین مبلمان اداری در نظر گرفته می شود اگر برای شما مهم است که کارمندان خود محیطی راحت داشته باشند از بهترین مبلمان اداری استفاده کنید. راحتی مبلمان هم به نفع شماست و هم به نفع کارمند شما.

بهترین مبلمان برای محیط های اداری

ممکن است در طول روز افراد زیادی در شرکت شما حضور پیدا کنند. برای همین کیفیت مبلمان شرکتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و همچنین علاوه بر توجه به کارکرد مبلمان و کیفیت مبلمان، باید از استحکام و مقاومت بالایی نیز برخوردار باشد و در زمان کوتاهی نیازمند به تعویض و یا تعمیر نباشد. از نظر استاندارد مبلمان های شرکتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

میز مدل سناتور معرق

کد محصول 230

ابعاد عرض عمق ارتفاع
میز 180 90 80

مشخصات فنی:
چوب: راش سوپر گرجستان
رنگ: پولیشی و پلی اورتان ضدخش و ضد آب
تنوع در رنگ چوب دارد
* قابلیت ساخت سفارشی در ابعاد دلخواه مشتری وجود دارد
توضیحات:

product name: senator moaragh

barcode:230

Height Depth Width Dimension
80 90 180 Table

Technical Specifications
Wood:Georgian Super beech
Color: polishy & scratch and waterproof polyure thane
Variety in wood color *
it can be manufactured as much as the *
customer wants

:Description