• مبلمان اداری چرمی
  • میز مدیریت کلاسیک

میز اداری

افراد برای انجام کارهای خود به میز اداری احتیاج دارند این میزها با استانداردهای ارگونومیک ساخته میشوند که باعث سلامت کارمندان و افزایش بهره وری آن ها می شود خرید میزهای بزرگ سبب می شود که شما فضای بیشتری داشته باشید که به راحتی و با خیال راحت بتوانید کارهای خود را انجام دهید و وسایل موردنیاز خود را برروی آن قرار دهید میزهای اداری دارای کشوهای هستند که به شما این امکان را می دهد وسایل خود را در آن نگهداری کنید.

میزاداری 

میز های ادارای در شکل و اندازه های گوناگون تولید می شوند در زمان خرید میز اداری به رنگ، سایز، طرح و… باید دقت کرد.
افرادی که زیاد در محل کار خود هستند بیشتر پشت میز قرار دارند از میزها برای گذاشتن رایانه، مدارک، تلفن استفاده می کنند شما هر شغلی که داشته باشید به یک میز اداری نیاز پیدا می کنید وجود میزهای اداری باعث زیباتر شدن محیط کار شما نیز می شود.

هنگام خرید مبلمان ادارای گزینه های زیادی وجود دارد که کمی انتخاب خرید را برای شما سخت می کند چند نمونه از این موارد را برسی می کنیم:
میزان بودجه ای که برای خرید میز اداری دارید چقدر است
نیاز خود را پیدا کنید که به چه میز اداری نیاز دارید
رنگ موردنظر شما چه رنگی است

چند نوع میز اداری وجود دارد که عبارتند از:

میزاداری مدیریت: این میزها بیشتر در دفاتر بزرگ و مکان های که فضای کاری بسیاری دارند استفاده می شود میز های مدیریت معمولا پایه های بلند و سطحی صاف دارند میزهای مدیریت به صورت L یا U وجود دارند انتخاب میز بستگی به اتاقی که شما دارید باید انتخاب شود.

میز کنفرانس: برای برگزاری جلسات در شرکت و ادارات از میز کنفرانس استفاده می شود میزهای کنفرانس به شکل U، قایقی، مستطیلی، گرد هستند شکل آن را با توجه به محیط کار خود می توانید انتخاب کنید.

میزهای کارشناسی یا کارمندی: این میزها برای افرادی مناسب است که در شرکت مشغول به کار هستند و انواع مختلفی دارند اگر به دنبال راحتی کارمندان خود هستید میزهای کارمندی بسیار مناسب هستند و کارمندان شما می توانند لوازمی که مورد استفاده شان است را روی میز خود بگذارند
اگر دیده باشید برخی از میزهای کارشناسی جای مخصوص کامپیوتر دارد و برخی نیز به صورت ساده طراحی شده اند و مکانی برای کامپیوتر ندارند این میزها از نظر اندازه با یکدیگر تفاوت دارند.

از یک میز نمی توان برای چندین کار استفاده کرد هر کاری نیاز به میز مخصوص خود را دارد که هرکدام کاربردهای متفاوتی دارند.

چرا میز اداری اهمیت دارد؟

افرادی که مدام پشت میز می نشینند باید میزی را خریداری کنند که به بدن آسیب نرساند میزهای نامناسب باعث گردن درد، کمردرد، شانه درد می شود. از بین میزها بهترین را انتخاب کنید تا افرادی که در محیط کاری شما مشغول به فعالیت هستند راحت باشند تا بتوانند کار شما را سریعتر به نتیجه برسانند اگر محیط کار شما از امکانات مناسبی برخورد نباشید کارمندان شما بیشتر وقت خود را هدر می دهند و نمی توانند مسلط به کار خود باشند.

میز مدل سناتور منبتی

کد محصول 235

ابعاد عرض عمق ارتفاع
میز 180 90 80

مشخصات فنی:
چوب: راش سوپر گرجستان
رنگ: پولیشی و پلی اورتان ضدخش و ضد آب
تنوع در رنگ چوب دارد
* قابلیت ساخت سفارشی در ابعاد دلخواه مشتری وجود دارد
توضیحات:

product name: moaraghe monabati

barcode:235

Height Depth Width Dimension
80 90 180 Table

Technical Specifications
Wood:Georgian Super beech
Color: polishy & scratch and waterproof polyure thane
Variety in wood color *
it can be manufactured as much as the *
customer wants

:Description