info@grahonfurniture.com
ارسال رایگان سفارشات بالای 200 هزار تومان

معرفی انواع مدل‌های صندلی مدیریتی

مدل‌های صندلی مدیریتی بسته به ویژگی‌هایی که دارند و انتظاری که شما از آن‌ها دارید، متفاوت و متنوع هستند. پیشنهاد می‌کنیم سری به مطلب زیر بزنید تا با انواع آن‌ها آشنا شوید.

ویژگی‌های مختلف، کارکردهای متفاوت و میزهای کار متفاوت نیاز به صندلی‌های به خصوصی دارند. خوشبختانه، تا دلتان بخواهد مدل‌های صندلی مدیریتی متنوع و گسترده است و از این لحاظ دستتان کاملاً در انتخاب باز است. صندلی ‌ایده آل، صندلی‌ای است که ارگونومیک، راحت و کاربردی باشد و نیازهای شما را به عنوان کسی که قرار است روزی 8 تا 9 ساعت روی آن بنشینید، برطرف کند. اما در میان مدل‌های صندلی مدیریتی، واقعاً کدام یکی از آن‌ها مناسب شما خواهد بود؟ در ادامه قرار است به بررسی این موضوع بپردازیم. اصلاً این که هر کدام از صندلی‌ها چه ویژگی‌هایی دارند و مناسب این هستند که به چه کاری بیایند؟ همراهمان باشید.

مدل‌های صندلی مدیریتی | صندلی‌های 24 ساعته

این صندلی‌ها برای استفاده مداوم، بسیار مناسب هستند. خصوصاً مراکزی که نیاز به پاسخگویی تماس 24 ساعته وجود دارد. آن‌ها به شکلی خاص توسط تولیدکننده‌ها درست می‌شوند تا بتوانند در برابر چنین نوع استفاده‌ای، مقاوم باشند و معمولاً چارچوب‌هایی با دوام بسیار بالا دارند و پشتی این صندلی‌ها و نشیمنگاه‌ها، بسیار ضخیم بوده و به صورت ارگونومی طراحی شده‌اند.

مدل‌های صندلی مدیریتی | صندلی‌های بلند و بزرگ

سایزهای استاندارد صندلی‌ها اصلاً خوب نیست. این صندلی‌ها، وزنی در حدود 113 کیلو را تحمل می‌کنند و فضای کافی برای افرادی دارند که وزنشان زیاد است. همچنین بلندی و بزرگی این صندلی به این خاطر است تا عمر بادوامی داشته باشد و در عین حال بر اثر کار روزانه خراب نشود.

مدل‌های صندلی مدیریتی | صندلی‌های کامپیوتر

این صندلی‌ها که اغلب صندلی‌های وظیفه نیز نامیده می‌شوند، به طور خاص برای امور کامپیوتری طراحی شده‌اند. این صندلی‌ها اغلب دارای ویژگی ارگونومی بوده و می‌شود راحتی آن را برای هر کاربری تنظیم کرد. آن‌ها همچنین دارای چرخ بوده می‌توانید به راحتی با آن در طول محیط دفتر جابجا شوید.

مدل‌های صندلی مدیریتی | صندلی‌های کنفرانس

این صندلی‌ها به این صورت طراحی شده‌اند که شما را به جلو هل می‌دهند تا در طول کنفرانسی که دارد برگزار می‌شود، خودتان را درون حرف‌ها و بحث‌ها شرکت دهید. این نوع صندلی‌ها معمولاً قابلیت تنظیم بسیار کمی دارند و افراد نمی‌توانند برای مدت زمان طولانی روی آن بنشینند.

مدل‌های صندلی مدیریتی | صندلی پیشخوان

این صندلی‌ها طراحی شده‌اند که جلوی میزهای مرتفع یا پیشخوان قرار بگیرند. بسیاری از این صندلی‌ها این قابلیت را دارند که پایتان را روی پایه‌ای افقی بگذارید یا اینکه می‌توانید ارتفاع آن را برای این که نسبتتان با سطح میزی که روبرویش هستید، درست شود، تنظیم کنید.

مدل‌های صندلی مدیریتی | صندلی ارگونومی

این صندلی‌ها از تعداد زیادی امکان تنظیم برخوردار می‌باشند که به خوبی می‌توانند از فردی که روی آن نشسته مراقبت کنند. برخی از این تنظیم‌های مهمی که روی آن‌ها تعبیه شده، عمق صندلی، ارتفاع صندلی، ارتفاع پشتی و همچنین ارتفاع دسته است.

مدل‌های صندلی مدیریتی | صندلی اجرایی

این صندلی‌ها طراحی شده‌اند که بسیار تأثیرگذار به نظر برسند و معمولاً پشتی بلندی دارند و نشیمنگاه نرم و راحتی دارند.

مدل‌های صندلی مدیریتی | صندلی‌های زانویی

صندلی‌هایی که ران فرد را در زاویه 60 تا 70 درجه قرار می‌دهند به جای اینکه به صورت نرمال و 90 درجه قرار بدهند و مثل صندلی استاندارد دفتر باشند را صندلی زانویی میگویند. این نوع صندلی‌ها برای کم کردن درد کمر طراحی شده‌اند و وزن را بین نشیمنگاه و زانو تقسیم می‌کنند.