info@grahonfurniture.com
ارسال رایگان سفارشات بالای 200 هزار تومان

انتخاب میز مدیریت مناسب

انتخاب یک میز مدیریت مناسب می‌تواند به اتاق اداری شما جلوه بصری زیبا و منحصربه‌فردی ببخشد. این محصول به‌دلیل تنوعی که در بازار دارد، افراد را به این دغدغه وا می‌دارد که چگونه یک میز متناسب با شرایط کار و محیط انتخاب کنند؟

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که برای تکمیل دکوراسیون اداری خود به خرید این عنصر می‌اندیشید، مقاله ما می‌تواند راهنمای مفیدی در تصمیم‌گیری‌تان باشد.

میزهای مدیریت، سکویی برای رشد و توسعه کسب‌وکار

شما به‌عنوان مدیر یک مجموعه قطعا ساعات بسیاری در پشت میز هستید و به وظایف سنگینی رسیدگی می‌کنید.‌ بنابراین؛ الگوریتم تولید یک میز مدیریت مناسب باید به‌گونه‌ای باشد که وقتی کاربر در پشت آن قرار می‌گیرد، علاوه‌بر داشتن یک حس راحتی ایده‌آل، بتواند در طول روز فارغ از هرگونه مشکل به امور خود رسیدگی کند.

درواقع کیفیت ظاهر و طراحی عملکرد یک میز باید براساس استانداردهای روز دنیا انتخاب شوند تا افزون ‌بر جلب‌نظر افراد، پاسخگوی نیاز آنها از لحاظ راحتی و هماهنگی با سایر آیتم‌های دکوراسیون اداری باشد.

ابعاد و تناسب هندسی بین طول، عرض و ارتفاع یک میز، می‌تواند شرط دیگری باشد که بیانگر کیفیت و مطلوب‌بودن این محصول است چون قسمتی از دوام و استحکام میزها زمانی شکل می‌گیرد که تناسب دقیقی بین بخش‌های هندسی آن باشد.

نوآوری در طراحی با میزهای مدیریتی کاملا جدید

تا چند دهه پیش میزهای مدیریتی کلاسیک یکه‌تاز بازار فروش این محصول به‌حساب می‌آمدند اما امروزه با ارائه طرح‌های مدرن و جدید باید بگوییم که محصولات کلاسیک خود را کنار کشیدند.

به‌علاوه اینکه اماکن اداری اغلب دارای فضایی با سبک مدرنیته هستند. درواقع این سبک دکوراسیون مدرن، رسمیت و جدیت بیشتری از کار را به رخ می‌کشد.

البته فراموش نشود که علاوه‌بر سبک مدرن و کلاسیک، سبک‌های جدید دیگری روانه صنعت مد شد که ترکیب و تلفیقی از هنرهای قدیمی و روز دنیاست. عموماً میزهایی با این سبک توانستند طی چندسال اخیر جایگاه خوبی در دیزاین اماکن اداری به خود اختصاص دهند.

طراحی ساده اما جذاب میزهای مدیریتی مدرن

با رشد و پیشرفت حوزه گرافیک و دیزاین، امروزه طرح‌های جدید و نوینی بر روی انواع میزهای اداری پیاده‌سازی می‌شود.

در کنار تمامی میزهای کلاسیک، میزهای مدرن توانستند طرفداران مخصوص به خود را داشته باشند و به‌عنوان یک رقیب قدرتمند در برابر میزهای سبک کلاسیک قرار بگیرند.

احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده که چه ویژگی‌هایی سبب تمایز میز مدیریت مدرن از سایر میزها شده است؟ درواقع این محصولات مدرن دارای پایه‌ای فلزی هستند که سبب تفاوت گسترده آنها از سایر سبک‌ها می‌شود.

بدنه میز هم فاکتور دیگری است که مدرنیته‌بودن این اجسام را می‌سازد. معمولا میزهای مدرن بدنه‌ای از جنس نئوپان یا ام.دی.اف دارند. البته پلاستیک و فلز هم در شمار متریال‌هایی هستند که در طراحی میزهای مدرن به‌کار می‌رود اما ظاهر مطلوب و کیفیت بالایی ندارند. به همین دلیل کمتر مورد توجه افراد واقع می‌شوند.

مسئله بعدی راجع به روکش میزهاست. طبیعتا همه ما می‌دانیم که این عنصر، زیبایی دوچندانی به تجهیزات و فضای کلی اتاق می‌دهد. اما سوال اینجاست که در میزهای مدرن چه روکش‌هایی به‌کار می‌رود؟

درواقع این روکش‌ها عبارت‌اند از وکیوم، هایگلاس، ملامینه و ورق چوب که هرکدام از آنها جذابیت منحصربه‌فردی دارند.